Všechny volné pozice

Project Manager (Medior / Senior)

Vždycky Tě bavilo projektové řízení a máš za sebou i nějakou vlastní zkušenost? Patříš mezi zodpovědné a spolehlivé osoby, které navíc zajímá nebo láká svět IT? U nás najdeš práci na zajímavých a velkých e-commerce projektech. Budeš spolupracovat se společnostmi jako jsou např. Euromedia Group, UNITED BAKERIES, MARO, Sonepar, JIP, Expert elektro, Lasvit atd.

Patříme mezi velké ambiciózní hráče na trhu e-commerce a naše klienty podporujeme napříč jejich byznysem od prvních krůčků na startu podnikání až po fázi „dospělosti“ v podobě e-shopů na míru.

Jelikož stále rosteme, hledáme mezi sebe dalšího zapáleného spojence, který nám ze začátku pomůže s péčí o stávající projekty a jejich dalším rozvojem. Postupně budeš řešit požadavky klientů přidáváním nových funkcí a laděním stávajícího řešení do ideální podoby. Jako projekťák budeš zodpovědný/á za hladkou a precizní komunikaci mezi klientem a vývojovým týmem, což bývá velkou výzvou. Tak co, troufneš si a přidáš se na společnou cestu?


Co od Tebe očekáváme?

Co bys měl/a mít a umět??

Co nabízíme?


Forma spolupráce a lokace

Bližší informace k pozici s Tebou rádi probereme na osobním setkání. A to buď přímo u nás anebo na jiném stejně příjemném místě. Tak se ozvi!

Jak se k nám přidat

Pošli CV nebo odkaz na LinkedIn a my se ozveme!

  Staň se součástí NetDirectu

  ING. Dominika
  Dobiášová
  HR Specialist

  Není v nabídce pozice, která by Ti pasovala?
  Ozvi se a třeba něco vymyslíme!

  telefon

  734 857 205

  e-mail

  prace@netdirect.cz

  Jak se k nám přidat

  Pošli CV nebo odkaz na LinkedIn a my se ozveme!